Szybki kontakt:

(58) 681-71-72

IV Powiatowy Konkurs z Języka Angielskiego „We Know English” w Kartuzach

15 kwietnia, uczniowie naszej szkoły – Marianna Gołębiewska oraz Mateusz Malewski, wzięli udział w IV Powiatowym Konkursie z Języka Angielskiego „We Know English”. Zmagania konkursowe odbyły się w Katolickim Gimnazjum i Liceum im. Jana Pawła II w Kartuzach. Konkurs sprawdzał zdolności i wiadomości językowe szóstoklasistów, którzy reprezentowali szesnaście szkół podstawowych z powiatu kartuskiego. Możemy się pochwalić, że   Mateusz Malewski  zdobył II miejsce.  Nasze gratulacje.

Na zdjęciu laureat z  Organizatorką konkursu  i Panem Dyrektorem Marianem Gostkowskim.

II Wojewódzki Konkurs Mitologiczny w Leźnie

15 kwietnia br. dwie uczennice naszej szkoły – Emilia Glazik i Magdalena Mazurek, wzięły udział w II Wojewódzkim Konkursie Mitologicznym w Leźnie. Dziewczyny, jak wszyscy uczestnicy zmagań, musiały wykazać się rzetelną wiedzą w tej trudnej dziedzinie. Zaprezentowały się naprawdę wspaniale – Emilia zajęła pierwsze miejsce, a Magda znalazła się tuż poza podium- była czwarta.

Gratulujemy sukcesu !!!

P1150366  P1150368

P1150379P1150372

Weronika Ziółkowska laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego

21 marca uczennic a naszej szkoły – Weronika Ziółkowska wzięła udział w uroczystym rozdaniu dyplomów laureatom wojewódzkich konkursów przedmiotowych dla szkół podstawowych. Gospodarzem imprezy było Gimnazjum nr  26 im. Jana III Sobieskiego w Gdańsku.  Jako laureatka Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego, Weronika odebrała z rąk Pani Kurator Oświaty dyplom  zwalniający z obowiązku pisania pierwszej części sprawdzianu po klasie szóstej. Dokument ten jest także przepustką do każdego gimnazjum nie tylko w województwie pomorskim, ale i w całym kraju.

GRATULUJEMY SUKCESU!!!

laur01

laur02

laur03

GoldMedal

Jest nam niezwykle przyjemnie, że w bieżącym roku szkolnym możemy się poszczycić sukcesami naszych uczennic  w wojewódzkich konkursach kuratoryjnych.

Weronika Ziółkowska uzyskała tytuł laureata Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego.

Marianna Gołębiewska uzyskała tytuł finalisty Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego oraz Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego.

DZIĘKUJEMY ZA WSPANIAŁE REPREZENTOWANIE NASZEJ SZKOŁY.

Miło nam poinformować, że 11 grudnia w  III Społecznej Szkole Podstawowej w Gdańsku uczennice naszej szkoły zaprezentowały swoje umiejętności w  V Wojewódzkim Konkursie Fletowym „Grajmy Panu – fletowe kolędowanie”.  Flecistki przygotował pan Leszek Młyński.

Konkurencja była ogromna – w konkursie wzięło udział 32 solistów i 8 zespołów. Tym bardziej cieszy sukces naszych dziewczyn, gdyż  zajęły odpowiednio:

I miejsce – Marta Dąbrowska klVI

II miejsce – Emilia Glazik kl.VI

Wyróżnienie – Zofia Wolowska kl. II

Jesteśmy z Was dumni. Gratulujemy sukcesu!